Hakkında

Mutlu Çocuk Festivali 27-28-29 Eylül 2019 Tarihlerinde Event Garden / Sarıyer’de.

İstanbul da ailelerin çocukları ile birlikte kaliteli, öğretici ve eğlenceli, dolu dolu zaman geçirmelerini sağlamak amacı ile yola çıkmış bir organizasyon fikridir.

 MÇF,  çocuklar ve ailelerimizin eğlenirken öğrenmeleri için unutulmaz anlar yaşatmayı hedefler.

Aileler, kendi alanlarında uzman çok sayıda ünlü isimin söyleşisine katılırken, çocuklarımız atölye alanlarında keyifli vakit geçirerek unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar. Sektörün önde gelen tanınmış ve alanında lider pek çok değerli markası ve ismi katılımcı olarak şenliğimizde yer alacaktır.

Ayrıca geniş festival içeriğimiz çerçevesince konserler, yeme-içme alanları, sergi alanları ve sürpriz yarışmalarımızda bulunmaktadır. Anne-babaların ve tüm katılımcılarımızın festivalin dışında kalmadan her anın tadını daha çok çıkarmaları amaçlanmıştır.

Katılımcılarımız sayesinde aileler üretici ve tanınmış pek çok markayı bir arada bulabileceği gibi ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda bilgi edinme olanağı yakalarken isterlerse alışveriş yapma imkânına da sahip olabileceklerdir.

MÇF, TT ORGANİZASYON TARAFINDAN DÜZENLENMEKTEDİR.

Biz Kimiz?

Mutlu Çocuk Festivali, 10 yıllı aşkın süredir Fuar /Organizasyon sektöründe ve (yurt içi – yurt dışı milli katılım ve bireysel katılım olmak üzere)  ISG /Danışmanlık Sektöründe olmak üzere alanında uzman 2 kadın girişimci tarafından kurulmuş bir oluşumdur.  

Nasıl iletişime geçmek istersiniz?